O nas

Classy & Elegant Decor

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy dla Państwa dekoracje ślubne, weselne oraz okolicznościowe

Kilka słów o Nas

Wyjątkowe momenty w życiu wymagają równie wyjątkowej oprawy. Piękne kwiaty, ekskluzywne dodatki oraz nastrojowe oświetlenie to ważne elementy wystroju przyjęcia, które nadadzą eleganckiego charakteru każdej uroczystości. Markę„Classy and Elegant Decor” tworzą osoby kreatywne, które z pasją i ogromnym zaangażowaniem przygotowują piękne dekoracje ślubne, weselne oraz okolicznościowe na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

WWD0DD~1
WW3801~1

Nasze doświadczenie oraz rozeznanie w panujących trendach pozwalają stworzyć wyjątkowe dekoracje w różnych stylach, które wyróżniają się wysokim wyczuciem estetyki. Dbając o jak najwyższą jakość świadczonych usług dekoratorskich oraz florystycznych, zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, z uwzględnieniem gustów i potrzeb Naszych Klientów. W poszukiwaniu idealnych form, wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Zwracamy uwagę na detale, które umożliwiających stworzenie wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju stylizacji. Naszą silną stroną są rękodzieła artystyczne, które wplatamy w tradycyjne elementy wystroju, dzięki czemu uzyskujemy efekt o niepowtarzalnym i wdzięcznym klimacie.

Pasja tworzenia luksusowego otoczenia towarzyszy nam od wielu lat, oferujemy fachowe doradztwo w kwestii wyboru aranżacji oraz dodatków. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych na różnego rodzaju uroczystości jak śluby, wesela, chrzciny, komunie, urodziny, a także spotkania biznesowe, eventy, bankiety, przyjęcia i konferencje. Państwa satysfakcja i zadowolenie jest dla nas motywacją do dalszej pracy i stałego rozwijania naszych umiejętności. Gwarantujemy dostarczenie stylowych i estetycznych dekoracji w korzystnej cenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i jednocześnie gorąco dziękujemy za wszystkie dotychczasowe dowody Państwa uznania. Zadbamy aby dekoracje były piękne i w dobrym guście, bo w dobrym guście oznacza w Państwa guście...

WW6AB1~1

Zapraszamy do współpracy

Classy & Elegant Decor