Organizacja

Ślubu i Wesela

Z ogromną przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa ślubu od A do Z. Zadbamy o Państwa komfort i sprawimy, że będziecie czuli pełne wsparcie.

 

Organizacja Ślubu i Wesela

Z ogromną przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa ślubu od A do Z. Zadbamy o Państwa komfort i sprawimy, że będziecie czuli pełne wsparcie. Doradzimy i pomożemy Państwu zadbać o każdy szczegół tego dnia - od wyboru kwiatów, oprawę florystyczną, dekorację kościoła, sali weselnej, po wybór papeterii, dodatków oraz atrakcji weselnych oraz wyjątkowych prezentów dla gości weselnych. Możecie nam zlecić kompleksową organizację ślubu lub wskazać obszar, w którym potrzebujecie wsparcia. Dbając o najmniejszy szczegół, zadbamy aby Państwa dzień ślubu był spełnieniem marzeń.

Wedding Planner

Organizacja Ślubu i Wesela

Z ogromną przyjemnością zajmiemy się organizacją Państwa ślubu od A do Z. Polecając sprawdzonych podwykonawców - najlepsze zespoły, DJ-ów, cukiernie, piękne lokalizacje, niebanalne zaproszenia, zadbamy o Państwa komfort, doradzimy i sprawimy, że będziecie czuli pełne wsparcie. Podczas tak ważnych uroczystości warto mieć wsparcie i pewność, że wszystko zostanie zorganizowane zgodnie z planem. Dbając o najmniejszy szczegół, zadbamy aby Państwa dzień ślubu był spełnieniem marzeń.

Zajmujemy się profesjonalną organizacją i koordynacją ślubów i wesel. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy zagwarantują Państwu wysoką jakość i elegancję.
demo-attachment-69-circle
Organizacja ślubu i wesela- agencja ślubna wedding planer

Konsultacje

Ślubne wsparcie i doradztwo

Jeżeli poszukują Państwo wsparcia w przygotowaniu ślubu i wesela, z przyjemnością zapraszamy na konsultacje ślubne. Doradzimy i pomożemy Państwu zadbać o każdy szczegół tego dnia - od wyboru kwiatów, oprawę florystyczną, dekorację kościoła, sali weselnej, po wybór papeterii, dodatków oraz atrakcji weselnych oraz wyjątkowych prezentów dla gości weselnych.

Jeżeli nie czujecie się Państwo pewnie w temacie dekoracji, doboru kwiatów, bądź wyboru tematu przewodniego z przyjemnością pomożemy.
demo-attachment-69-circle
Organizacja ślubu i wesela- konsultantka ślubna

Koordynacja

Koordynacja Ślubu i Wesela

Koordynacja dnia ślubu i wesela to uwieńczenie wszystkich przygotowań do Państwa ślubu i wesela. Ta usługa polega na nadzorowaniu uroczystości przez naszą profesjonalną Konsultantkę Ślubną, która zadba o Państwa komfort i spokój, dzięki czemu Państwo oraz najbliżsi będziecie mogli cieszyć się w pełni tymi magicznymi chwilami. Tuż przed ślubem Wedding Planner będzie w stałym kontakcie z usługodawcami i dopilnuje wszystkich ustaleń. Na podstawie stworzonego przez Konsultantkę scenariusza dnia ślubu będzie koordynowała Państwa Wielki Dzień i będzie Państwu towarzyszyć od rana do nocy.

Naszym zadaniem jest dbanie o każdy detal w dniu Państwa uroczystości. Naszą misją jest, aby Para Młoda czuła się jak najbardziej komfortowo i mogła cieszyć się tym wyjątkowym Dniem.
demo-attachment-69-circle
Koordynacja ślubu i wesela- wedding planer

Atrakcje

Atrakcje ślubno-weselne

Proponujemy Państwu oryginalne i sprawdzone atrakcje ślubne i weselne, dzięki którym ten wyjątkowy dzień stanie się niezapomnianym zarówno dla Państwa, jak i dla każdego zaproszonego Gościa. Zaczynając od baniek mydlanych, zimnych ogni, przez fotobudkę, napis LOVE, pokazy taneczne, a na show barmańskim kończąc. Nasze propozycje nie tylko urozmaicą czas spędzony na uroczystości, ale także podkreślą wagę tego wydarzenia i jego wyniosły ton.

Jeśli szukają Państwo sposobu na urozmaicenie imprezy, która ma na długo pozostać w pamięci gości, jesteście we właściwym miejscu.
demo-attachment-69-circle
Organizacja ślubu i wesela Atrakcje ślubne weselne